• İKİNCİ EL ÜRÜNLERİNİZİ DEĞERİNDE SATIN ALIYORUZ
  • İKİNCİ EL ÜRÜNLERİNİZİ DEĞERİNDE SATIN ALIYORUZ
  • İKİNCİ EL ÜRÜNLERİNİZİ DEĞERİNDE SATIN ALIYORUZ
  • İKİNCİ EL ÜRÜNLERİNİZİ DEĞERİNDE SATIN ALIYORUZ
  • İKİNCİ EL ÜRÜNLERİNİZİ DEĞERİNDE SATIN ALIYORUZ
  • İKİNCİ EL ÜRÜNLERİNİZİ DEĞERİNDE SATIN ALIYORUZ
  • İKİNCİ EL ÜRÜNLERİNİZİ DEĞERİNDE SATIN ALIYORUZ

HAKKIMIZDA

Hemenbugunsat, müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerini karşılamak için bir dizi BT düzenleme hizmeti sunmaktadır. Birden fazla ülkedeki karmaşık toplama görevlerinden özelleştirilmiş veri imha önlemlerine kadar gerekli çözümleri sunuyoruz.
Proje planlaması

Hemenbugunsat profesyonelleri, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde elden çıkarma çözümlerini uyarlama konusunda uzmandır. Çözüm planlama aşamasından, eğilim denetim raporuna kadar, müşterilerimiz, projelerinin yolculuğu boyunca bir iletişim noktası olarak özel bir Hemenbugunsat profesyoneline sahip olmaktan yararlanırlar.

Koloksiyon Lojistiği

Müşterilerimizin günlük işlerinin merkezinde olmayan bir süreci dış kaynaklardan faydalanmalarına olanak tanıyan dünyanın birçok yerinden toplayabilme yeteneğine ve uzmanlığa sahibiz. Ayrıca lojistik maliyetlerinin minimumda tutulmasını sağlamak için müşterilerimizle sürekli çalışıyoruz.

Lojistik ortaklarımız BT taşımacılığında uzmandır ve nakliye sırasında hasarı önlemek için cihazların uygun şekilde paketlenmesini ve taşınmasını sağlar

İşleme

Cihaz teknik özelliklerini, ekipman durumunu, alınan veri güvenliği önlemlerini, elden çıkarma eylemlerini ve finansal sonuçları kaydeden ayrıntılı bir denetim raporunda yakalanan kapsamlı bir ekipman inceleme sürecini yürütüyoruz.

Standart işleme hizmetlerimiz şunları içerir:

Müşteri etiketleri kaldırıldı
Yeni Hemenbugunsat varlık etiketleri eklendi
Cihaz seri numarası, modeli ve teknik özellikleri kaydedilir
Ekipman işlevsellik ve kusurlar için test edilmiştir
Sabit sürücüler müşteri gereksinimlerine göre silinir ve / veya imha edilir
Hatalı sabit diskler yok edilir ve geri dönüştürülür
Yeniden kullanılamayan cihazlar geri dönüştürülür
Yukarıdakilerin tümünü yansıtan bir denetim raporu hazırlanır
Veri güvenliği

Hemenbugunsat, müşterilerimizin mevcut dahili veri imha süreçlerini tamamlayan bir veri güvenliği hizmetleri paketi sunmaktadır. Veri güvenliği hizmetlerimiz, kuruluşlara, cihazların geri dönüştürülmeden veya yeniden pazarlanmadan önce temiz olmalarını sağlamak için son bir fırsat sunar. Seçenekler şunları içerir:

Hemenbugunsat tesisinde üç geçişli disk temizleme mendili
Hemenbugunsat  tesisinde sabit sürücü imhası
Müşterinin dahili kullanımı için kompakt sabit disk kırma makinelerinin kiralanması
Sabit sürücüler hariç geri dönen cihazlar
Bir çözüm, bir sabit sürücü kırma makinesi kiralamak ve daha sonra sabit sürücüler olmadan ekipmanı iade etmek gibi bu seçeneklerin bir kombinasyonunu içerebilir.

Değer kurtarma

Dünya çapındaki global operasyonlarımız ve satış ağımız, müşterilerimiz için yeniden satış değerini en üst düzeye çıkaran yerlerde ekipmanların yeniden pazarlanmasına izin vermektedir. Bunu, az gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde güçlü bir küresel ağa sahip olarak yapıyoruz.

Hemenbugunsat, gelişmiş pazar tüketicileri için kullanım ömrünü dolduran ekipmanı, gelişmekte olan pazarlardaki yeni müşterilerle eşleştirerek, müşterilere kullanılan BT ekipmanı için mümkün olan en iyi fiyatı sunabilmektedir.

Geri dönüşüm

Hemenbugunsat, ekipmanın yeniden kullanımını en üst düzeye çıkaran ve geri dönüşüm ihtiyacını en aza indiren eşsiz bir ürün yönetim hikayesi sunuyor. Bunu, çalışmayan cihazların diğer cihazları işlevsel hale getirmek için yedek parça olarak kullanılabileceği yenileme işlemini yöneterek yapıyoruz.

Cihazların yedek parça olarak bile değeri olmadığı ve geri dönüştürülmesi gerektiğinde, Hemenbugunsat yalnızca lisanslı geri dönüştürücülerle ilgilenir.